ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:

Covid-19 kaynaklı Dünya’da ve Ülkemiz’de gümrüklerde bazı yoğunluklar yaşanmaktadır.

Verdiğiniz siparişlerde stoğumuzda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

1.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Firmamızın aktif kullanmış olduğu Garanti Bankası ticari hesabımıza (TL) yapabilirsiniz.

Banka Adı: Kuveyttürk Katılım Bankası
Şube Adı ve Kodu: Şekerpınar Şubesi – 205
Hesap No: 94323864-1
TL IBAN: TR98 0020 5000 0943 2386 4000 01
Euro IBAN: (€) TR17 0020 5000 0943 2386 4001 01
USD IBAN: ($) TR87 0020 5000 0943 2386 4001 02
BIC / SWİFT Kodu : KTEFTRISXXX

HESAP YETKİLİSİ: ELES ENDÜSTRİYEL ELEKT. SİS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

2.Kredi Kartı ile Ödeme 

Tüm Banka ve Kredi Kartlarına online tek ödeme yapılabilmektedir. Advantage, Axess, BankKart, Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf, World kartına sahip müşterilerimiz online taksitli ödeme seçeneklerine sahip bulunmaktadırlar. Siparişinizi verip kredi kartı seçeneğine başvurduğunuzda ve sipariş işlemini tamamladığınızda kredi kartınızdan sipariş tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

3.Diğer Ödeme Yöntemleri

Mobil Cüzdan, Kart Puanları, Ön Ödemeli Kartlar ve Maximum Mobil ile de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

4.Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Şirketimiz beş iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder ve bunu size bildirir. Sonrasında bankanızın belirttiği gün içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

5.Teslimat Süresi

Hafta içi saat 15.00 ‘e kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Cuma 16.00’dan sonra verdiğiniz siparişler, Pazartesi sabah kargoya teslim edilmektedir. Teslimat adresine göre teslim süresi değişmektedir. Kargo teslimatı Kocaeli ilinden gerçekleşmektedir. Kargolarda yaşanan yoğunluktan ötürü Kocaeli içi siparişleriniz 2-4 gün, Kocaeli dışı siparişleriniz 3-7 gün içinde elinize ulaşmaktadır. Yurtdışı kargo süresi ulaşılan adrese göre 7-15 gün içerisinde olmaktadır. Konu ile ilgili sorularınız için iletisim@depodabekletme.com adresinden ya da WhatsApp 0532 386 38 64’den müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz.

6.Resmi ve Dini Bayram Tatilleri

Resmi ve dini bayramlarda verdiğiniz siparişleriniz, tatil sonrası ilk iş gününde kargoya verilecektir.

7.Teslimat Takibi

Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin siparişden teslimata kadarki tüm aşamalarını “Hesabım>Siparişlerim” adımından takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişinizin durumu hakkındaki bilgiler sistem tarafından otomatik olarak tarafınıza kayıtlı olan mail adresinize mail yoluyla bildirilecektir. Bunun dışında 0532 386 38 64 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri Servisimizle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Sitemizde sağ üst bölümde “Kargom Nerde?” Bölümünden de size gelen kod ile kargo takibi yapabilirsiniz.

8.Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz Aras Kargo ile gönderilecektir.

9.Kargo Ücretleri

Satışlarımız bir süreliğine ücretli/ücretsiz kargo şeklindedir.

10.Ürün Teslim Koşulları

Ürününüz kapalı bir kutu içinde teslimat için vermiş olduğunuz ismin kimlik göstermesi şartı ile kargo firması tarafından size teslim edilir. Bu aşamadan sonra siparişinizi eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığınıza dair kargo yetkilisine bir imza vermelisiniz.

Alıcı teslim adresinde bulunamadığı taktirde; alıcı kargonun bıraktığı teslim fişi ile kargo bürosundan ürünü kimliğini göstererek teslim alabilmektedir.

Siparişiniz esnasında teslimat adresinin yanlış verilmesi ve gönderinin bu sebepten ötürü geri gelmesi ve tekrar gönderilmesi halinde kargo masrafları alıcıya aittir.