Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün hacmine sahip kuruluşlarından başta Eaton, General Electric, Schneider, ABB, Siemens, Phoenix olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların pazarlamasını, satış partnerliğini yürütmekte ve projelerde iş birliğini sürdürmektedir.

   2006 yılında endüstriyel elektrik sistemleri üzerine faaliyet gösteren ve bu sektörde yola çıktığı günden beri şirketimizin en büyük hedefi kalite ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, projelerimizde sisteme bir artı değer katmak olmuştur. Her geçen gün daha mükemmele giden iş yapma stilimiz, yaşadığımız veya müşterilerimizin daha önce yaşadığı sorunları çözmek üzerine kurulmuştur. Her geçen gün artan tecrübesiyle pek çok büyük projeyi başarıyla tamamlamış, projelerinde son teknoloji ürünleri kullanan, zamanında işi teslim eden ve müşteri merkezli bir firma olarak tanınmıştır.

Sistemimizde kredi kartı bilgileriniz 2048 bitlik Extended Validation SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir.Siz değerli müşterilerimizin siparişlerini hızlı bir şekilde teslim etmek için çalışıyoruz.

Sektöründe en uygun fiyat garantisi Türkiye’nin her yerine hızlı teslimat ve kaliteli hizmet online ödeme sistemimizde kredi kartı bilgileriniz 2048 bitlik Extended Validation SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir. 3D Secure güvenlik sistemi.Her türlü soruna karşı size destek vermekten mutluluk duyarız. Müşteri hizmetleri hattımıza hızlıca ulaşabilirsiniz.

   Sektördeki 25 yılı aşkın tecrübemiz gösterdi ki, proje bazlı çalışan firmalar, aldıkları işlerden kazandıkları paranın büyük bir kısmını, projeden kalan malzeme olarak raflarına dizmekteler. Benzer proje çıkana kadar da onlar orada bekler. Sonra bir gün bir mail gelir, yeni nesil ürünler kullanımınıza sunulmuştur diye, bir de bakarsınız ürünlerin rengi, boyu değişmiş. Rafta bekleyen ürünler bir anda atıl duruma düşer ve bağışlayacak yer ararız.

   Bir de kapasitesi en küçüğünden, en büyüğüne kadar tüm firmalarımızın en büyük sıkıntısı finans döngüsüdür. Biz bankaların etrafında kredi almak için bin takla atarken, depomuzda duran nakitten haberimiz yoktur. Yüz bin TL kredi kullanırken, depomuzda bekleyen üç yüz bin TL’nin farkında bile değiliz.

   Ayrıca sektörümüzün en büyük sıkıntısı, ürünlerimizin %80’i yurt dışı menşeli. Tedarik süreçlerimiz 4 – 6 hafta, düzeltiyorum günümüzün sıkıntısı ile 12 – 16 hafta. Projeyi almak mı dert yoksa yapmak mı? Belki de beklediğimiz ürün yan komşumuzun rafında bekliyor haberimiz yok.

   Proje bazlı çalışan pano, otomasyon ve taahhüt firmalarımızın bu dertlerini çözebilmek adına kurduğumuz bu pazaryeri alışveriş sitesi, hem nakde ihtiyacı olan firmalarımızın yarasına merhem olacak, hem de 12 hafta ürün bekleyip projesini tamamlayamayan firmalarımıza da ilaç olacaktır. Şimdi vakit kaybetmeden mağaza açıp, rafta bekleyen ürünleri ekonomiye kazandırın. Böylece dışarıya giden dövize set olmak için bir tuğla da siz koyun.