[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SSL SERTİFİKA

Alışveriş yapmakta olduğunuz e-ticaret sitemizin 256 Bit SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sertifikası bulunmaktadır. Bağlantı güvenliğinizi sağlayan bu sertifikayı, internet adresi çubuğunda (https://depodabekletme.com adresi sol yanında) bulunan kilit simgesine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. SSL güvenlik sertifikası, e-ticaret sayfası ile bilgisayarınız arasında şifreli bir bağlantı oluşturarak güvenliğinizi arttırmaktadır. Bu bağlantı yapısı sayesinde özel şifreleme teknikleri ile kredi kartı bilgileriniz kodlanarak bankaya ulaştırılır ve 3D doğrulama yöntemi ile SMS doğrulaması yapılarak ödeme işleminiz tamamlanır.

3D İLE ÖDEME YÖNTEMİ

Bankaların kredi kartı ile internet üzerinden alışverişin daha güvenli gerçekleşmesi için sağlamış olduğu bir altyapıdır. Kredi kartı ile ödeme esnasında, tanımlı cep telefonuna SMS ile şifre gönderilir. SMS içeriğindeki bu şifrenin ödeme ekranına girişi yapılarak doğrulanması beklenmektedir. Şifre, doğru bir şekilde girildikten sonra ödeme işlemi gerçekleşir. Bu güvenlik adımları sayesinde, kart sahibi dışında başka bir kişinin mevcut kredi kartıyla ödeme yapması engellenmiş olur. E-ticaret sitemize entegre edilmiş tüm sanal poslar 3D güvenlik altyapısı ile çalışmaktadır. Bu sayede e-ticaret sitemizden yapacağınız alışverişlerin ödemesini, kredi kartınız ile güvenli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

FİRMA GÜVENİLİRLİĞİ

2006 yılında endüstriyel elektrik sistemleri üzerine faaliyet gösteren Eles Endüstriyel Elektrik Sistemleri Ltd. Şti. ile hayata geçmiştir.

Sektörde yola çıktığı günden beri şirketimizin en büyük hedefi kalite ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, projelerimizde sisteme bir artı değer katmak olmuştur. Her geçen gün daha mükemmele giden iş yapma stilimiz, yaşadığımız veya müşterilerimizin daha önce yaşadığı sorunları çözmek üzerine kurulmuştur. Her geçen gün artan tecrübesiyle pek çok büyük projeyi başarıyla tamamlamış, projelerinde son teknoloji ürünleri kullanan, zamanında işi teslim eden ve müşteri merkezli bir firma olarak tanınmıştır.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]